The Distillery Brno

Nezávazně poptat

Sociální reaktor s prostory pro různé akce

Uspořádejte firemní či kulturní akci v The Distillery - Social Reactor, charismatickém industriálním prostoru bývalého lihovaru.

V Distillery jsou přístupné tyto prostory: The Left Space (coworkingové kanceláře) a The DepoSite (multifunkční prostor). The DepoSite je multifunkční sál o výměře 80 m2 vybavený designovým nábytkem. Kapacita sálu je 50 sedících hostů a 70 hostů na stání.

Unikátní prostředí bývalého lihovaru poslouží různým typům firemních i uměleckých setkání od prezentací, přednášek, tiskových konferencí až po workshopy a projekce. Jedná se také o zajímavou lokaci pro pro natáčení a focení. Díky kooperaci s architektonickým studiem KOGAA lze vytvořit funkční a neobyčejné uspořádání prostor a zprostředkovat nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky.

Konferenční prostory pro vás rádi zajistí jakékoliv ozvučení nebo osvětlení podle vašich požadavků. Ze sálu je přístup na uzavřený dvůr vnitrobloku s posezením. Na dvoře se nachází letní bar, nejmenší a nejoriginálnější v Brně.

Distillery sídlí v historické budově, která původně sloužila pro výrobu lihovin a to již od konce 19. století. Provoz skončil v éře komunismu a od té doby areál chátral. Nyní dostal nový život s čerstvou identitou, která staví na geniu loci a původních prvcích.

Architektonická strategie sociálního reaktoru Distillery byla navržena mezinárodní kreativní kanceláří KOGAA. Šlo o vytvoření kulturní platformy inspirující kreativní interakci, podporující inovativní myšlení a hostující zajímavé akce.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 70 osob

70 osob na stání a 50 osob na sezení

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika

Podmínky