Vault 42

Nezávazně poptat

Coworkingové centrum se zasedačkami v Olomouci nejen pro „smart creatives“.

Tvoříme pracovní prostředí, které plně nahradí samostatnou kancelář, kavárnu i home office.
Vault 42 koncipujeme jako oborový coworking space, kde mají naši členové možnost pracovat s jinými freelancery z branže. Zůstane jim tak svoboda vyplývající z podstaty freelancingu a získají skvělé zázemí pro svou práci.

Coworking našel své místo v budově 200 let staré vojenské pekárny v centru Olomouce. V objektu současně vznikl i hostel Long Story Short, který kromě ubytování nabízí i výbornou kávu a vždy i něco malého na zub.

Vault 42 je snadno přístupný hromadnou dopravou, tramvajová zastávka náměstí Republiky je ve vzdálenosti cca 200 m. Parkování je dostupné v sousedním parkovacím domě.

Součástí členství je zajištění všech nezbytných služeb: od přebírání pošty, úklidu, internetu, pojištění objektu, přes prezentační techniku, multifunkční tiskárnu až po čerstvou kávu. Členové se tak nemusí o nic starat.

Prostory:
Nabízíme jak klasický coworking (nejmenší časová jednotka pronájmu je jeden měsíc), tak dva meeting rooms, jeden s kapacitou do 12 osob a druhý s kapacitou do 30 osob se stoly a do 45 osob jen s židlemi (přednášky atd.) Oba jsou oddělené od coworkingových prostor a vzájemně se tak pracovníci coworkingu a pronájemci Meeting Rooms neruší.

Na přání zajistíme coffee break nebo poskytneme kontakt na catering z přilehlé špičkové restaurace Long Story Short, kde lze také zajistit nocleh.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 45 osob
  1. Coworking - individuálně
  2. První meeting room - 12 osob
  3. Druhý meeting room - 30 osob školní uspořádání / 45 osob divadelní uspořádání

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky