Vigvam Resort

Nezávazně poptat

Dominantou celého resortu je celodřevěný vigvam. Se svou výškou 22,92 metrů je nejvyšší stavbou svého druhu na světě! Prostor vigvamu je možné využít pro pořádání široké škály akcí - od soukromých oslav, přes módní přehlídky a svatby, až po koncerty a firemní akce. Celková kapacita vigvamu činí 300 míst k sezení! Součástí vigvamu je také bar a přilehlé grilovací centrum s venkovním posezením.

Víceúčelový sál se nachází v prvním patře hlavní budovy resortu, je plně klimatizovaný a můžete využít i free WIFI připojení. Lze ho využít jako kongresový nebo školící prostor, případně jako prostor pro workshopy v menší skupinkách, kdy se sál rozdělí na více částí. Součástí vybavení pro školení je i promítací plátno, flip charty, lze připojit ozvučení s mikrofonem, případně zapůjčit notebook. Sál disponuje vlastním barem, kuchyní s výdejním prostorem pro celodenní stravování, a také sociálním zařízením.

Dále lze sál využít pro firemní akce, vánoční večírky, plesy, přehlídky a další společenské akce. Uprostřed sálu se nachází i dřevěný parket. Celková kapacita víceúčelového sálu je 300 osob.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 300 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • Klimatizováno

Podmínky
Podobné prostory

Nový Náš tip
  Okres Olomouc     200

Hotel Akademie Hrubá Voda

Oáza klidu pro firemní i společenské akce

Náš tip
  Okres Kladno     300

Hotel Hejtmanský dvůr

Variabilní prostory pro velké konference i malé školení

Náš tip
  Okres Benešov     400

Dvůr Pecínov

Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.

  Okres Břeclav     200

Hotel Kurdějov

Konferenční a relaxační centrum na jihu Moravy