Vila Čapek ****

25     Okres Mladá Boleslav

#hotel  #party  #konference  #indoor  #outdoor  #historical  #traditional  #cityescape  #countryside  #svatba  

Nezávazně poptat

Jedinečné ubytování v Českém ráji

Bývalé prázdninové sídlo rodiny architekta Ladislava Čapka vás okouzlí na první pohled. I když je vila po rekonstrukci, nenašli byste mnoho rozdílů oproti té původní. Architekt citlivě dodržel původní Čapkovský vzhled. Jen málo míst se pyšní tak precizním designem, smyslem pro detail a kvalitními materiály.

Prvorepubliková vila i noblesní přilehlá zahrada jsou ideálním místem pro svatební den, společné výročí, romantický prodloužený víkend, rodinnou dovolenou nebo netradiční teambuilding. Ve vile je navíc nádherné wellness (vířivka, sauna, ochlazovna), vinný sklep a restaurace či konferenční místnost.

Prostory naší prvorepublikové vily s dlouhou historií a jedinečnou atmosférou dají vaší svatbě či rodinné oslavě krásný nádech minulosti. Bude nám ctí a potěšením pomoci vám uskutečnit váš den. Naplánujte si ho tak, jak jste o něm vždycky snili. Všechno ostatní už nechte na nás. Dopřejte si nádech venkova, malebnou rozlehlou zahradu s posezením v altáncích nebo u romantického jezírka. Vychutnejte si jedinečné slavnostní menu a usněte v útulných pokojíčcích s výhledem do nádherné přírody. Každý pokoj disponuje nejmodernějším zařízením (Smart TV, kávovar, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů atd. ).

Na naší překrásné a ohromné zahradě (55.000m2) naleznete mimo jiné půjčovnu kol, elektrokol, čtyřkolky, buginy nebo budete mít možnost projet se jedním z našich legendárních autoveteránů...

Stoletá precizně zrekonstruovaná vila se může stát také netradičním místem vašeho firemního setkání. Místem, které se vám vryje do paměti a na které budete s kolegy dlouho vzpomínat. Moderně vybavená konferenční místnost s veškerým potřebným vybavením je ideální prostor pro firemní jednání či prezentace až pro 25 osob.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 25 osob

Vybavení


  Podmínky
   Podobné prostory

   Tip
     Okres Písek     80

   Malý Oslov Glamping

   Jen hodinku od Prahy se na jedné louce uprostřed jihočeských lesů ukrývá chatová vesnička s...

   Tip
     Okres Chomutov     60

   Restaurace Rendlík

   Restaurace uprostřed krušnohorských lesů pro akce daleko od ruchu města.

   Tip
     Okres Mladá Boleslav     60

   Lovecký Zámeček Počejk

   Kouzelné místo pro nevšední okamžiky, svatby i firemní akce.

   Tip
     Okres Jeseník     90

   Hotel Helios

   Konferenční hotel s wellness v Jeseníkách, ideální pro teambuilding v přírodě.

   Tip
     Okres Žďár nad Sázavou     70

   Hotel Sněžné

   Hotel se školicími prostory a wellness v srdci Žďárských vrchů.

   Tip
     Okres Mladá Boleslav     48

   Hotel Malý Pivovar Klášter

   Moderní hotel v Českém ráji s konferenčním zázemím