Vila Čapek ****

25     Okres Mladá Boleslav

#hotel  #party  #konference  #indoor  #outdoor  #historical  #traditional  #cityescape  #countryside  #svatba  

Nezávazně poptat

Jedinečné ubytování v Českém ráji

Bývalé prázdninové sídlo rodiny architekta Ladislava Čapka vás okouzlí na první pohled. I když je vila po rekonstrukci, nenašli byste mnoho rozdílů oproti té původní. Architekt citlivě dodržel původní Čapkovský vzhled. Jen málo míst se pyšní tak precizním designem, smyslem pro detail a kvalitními materiály.

Prvorepubliková vila i noblesní přilehlá zahrada jsou ideálním místem pro svatební den, společné výročí, romantický prodloužený víkend, rodinnou dovolenou nebo netradiční teambuilding. Ve vile je navíc nádherné wellness (vířivka, sauna, ochlazovna), vinný sklep a restaurace či konferenční místnost.

Prostory naší prvorepublikové vily s dlouhou historií a jedinečnou atmosférou dají vaší svatbě či rodinné oslavě krásný nádech minulosti. Bude nám ctí a potěšením pomoci vám uskutečnit váš den. Naplánujte si ho tak, jak jste o něm vždycky snili. Všechno ostatní už nechte na nás. Dopřejte si nádech venkova, malebnou rozlehlou zahradu s posezením v altáncích nebo u romantického jezírka. Vychutnejte si jedinečné slavnostní menu a usněte v útulných pokojíčcích s výhledem do nádherné přírody. Každý pokoj disponuje nejmodernějším zařízením (Smart TV, kávovar, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů atd. ).

Na naší překrásné a ohromné zahradě (55.000m2) naleznete mimo jiné půjčovnu kol, elektrokol, čtyřkolky, buginy nebo budete mít možnost projet se jedním z našich legendárních autoveteránů...

Stoletá precizně zrekonstruovaná vila se může stát také netradičním místem vašeho firemního setkání. Místem, které se vám vryje do paměti a na které budete s kolegy dlouho vzpomínat. Moderně vybavená konferenční místnost s veškerým potřebným vybavením je ideální prostor pro firemní jednání či prezentace až pro 25 osob.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 25 osob

Vybavení


  Podmínky
   Podobné prostory

   Tip
     okres Ostrava     75

   Hotel Miura

   Art & design hotel na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná v Beskydech.

   Detail mí­sta
   od 7 000 Kč/den
   Tip
     Okres Pardubice     60

   Statek Uhersko

   Opravdická farma s prostory pro akce, ubytováním a vlastními produkty,

   Tip
     Okres Jeseník     90

   Hotel Helios

   Konferenční hotel s wellness v Jeseníkách, ideální pro teambuilding v přírodě.

   Tip
     Okres Nymburk     80

   Hotel Obora Kinský

   Klidný hotel s restaurací uprostřed přírody, ideální pro svatby i firemní akce

   Tip
     Okres Žďár nad Sázavou     70

   Hotel Sněžné

   Hotel se školicími prostory a wellness v srdci Žďárských vrchů.

   Tip
     Okres Kutná Hora     80

   Panorama Golf Resort

   Místo pro business, golf i eventy v malebné krajině.