Wellness Hotel Queens Mariánské Lázně

Nezávazně poptat

Wellness hotel uprostřed lesů a parku pro akce nabité relaxací.

Hotel, kde se snoubí unikátní propojení moderního ubytování, zdravého životního stylu, sportovního vyžití a luxusního wellness odpočinku. Nacházíme se v samém středu města, obklopeni lesy z jedné strany, a přímým vstupem do lázeňského parku ze strany druhé. Jedinečné místo, kde si opravdu můžete aktivně odpočinout. Tým restaurace Laver’s připravuje středozemní a moderní českou kuchyni, která se rychle stala oblíbeným místem nejen mezi hotelovými hosty, ale především mezi místními obyvateli. Jedinečná sluneční terasa pak láká k posezení u kávy nebo kvalitního vína & Champagne s neopakovatelnou tenisovou atmosférou.

Přijeďte si k nám aktivně odpočinout!

Tým našich vyškolených zaměstnanců je připraven splnit Vám i ty nejnáročnější požadavky. Rozhodli jste se během pobytu, že se chcete projet na kole, zahrát tenis, golf nebo zkusit běžky? Zajistíme nejen půjčení veškerého vybavení, ale i rezervaci časů a transfer na vybrané sportoviště. K dispozici je Vám také naše úschovna sportovního vybavení (golfové hole, kolo, lyže). Po aktivně stráveném dni je pro Vás připraveno velkoryse vybavené hotelové wellness, kde se budete cítit jako znovuzrozeni. Recepce je Vám samozřejmě plně k dispozici k rezervaci vstupenek na kulturní akce či jiné zážitky, které udělají Váš pobyt nezapomenutelným.

Hrajte tenis a golf za zvýhodněné ceny!

Využijte možnost výuky tenisu a golfu s našimi profesionálními trenéry. Tenisové kurty, které jsou přímou součástí hotelového areálu, nabízí možnost dětských akademií, soukromých lekcí a otevřených turnajů. Také spolupracujeme s nejlepšími golfovými hřišti v Karlovarském kraji, kde Vám zarezervujeme startovní časy a greenfee za velice výhodné ceny. Pobyt v Queens Hotelu si užijete v každé roční době!

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 150 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Parkování
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika
  • Klimatizováno

Podmínky