Whiskey restaurant bar muzeum

144     Praha 1 - Staré Město

#restaurant  #stylish  #diplomatic  #art&culture  #indoor  #bar  #party  #teambuilding  #family  #workshop  #wine  #popup  #meeting  

Nezávazně poptat

Restaurace se středomořskou kuchyní a rozsáhlou sbírkou whiskey pro tematické akce

Whiskey Restaurant, Bar & Museum je místem kombinujícím restauraci, bar a jednu z nejširších kolekcí whiskey na světě. A čeká na vás! Vyzkoušejte naše polední menu, nebo si rovnou udělejte rezervaci pro příjemně strávený večer.

Od oslavy narozenin přes byznysové setkání pro firmy až po svatební hostinu. Prostor jsme pečlivě navrhli tak, aby byl nejen stylový, ale také funkční a praktický pro pořádání všech možných druhů akcí. Kombinace restaurace, baru a dechberoucí sbírky whiskey nabízí jedinečnou atmosféru. Čeká na vás kapacita až 144 hostů, kvalitní videoprojekční systém s šířkou 4 metry, dva VIP luxusní salónky se samostatným audio/video systémem, soukromý VIP vstup z Kaprovy ulice pro maximální diskrétnost a personál pouze pro vás a vaši akci.

Salónky s 22 místy spolu sousedí. Mohou být na Vaše přání spojeny do jednoho většího prostoru s kapacitou až 44 hostů, stejně tak je možné propojit je s hlavními prostorami. Vedle čerstvé kuchyně plné chutí a nejširšího výběru whiskey nabízíme hostům možnost dozvědět se více o různých druzích whiskey od našich expertů v oboru.

Naše stěny jsou obloženy více než 1200 druhů whiskey. Nabídka jídel vychází z moderní kuchyně a kvalitních surovin. Náš šéfkuchař sestavil jednotlivá jídla tak, aby podtrhly unikátní prostředí restaurace, chuť whiskey či dobrého vína. Připravujeme šťavnaté steaky a čerstvé ryby na speciálním grilu s dřevěným uhlím. Stejně tak jsme mysleli na předkrmy, vegetariánské speciality a dezerty, které si sami každý den vyrábíme.

Pokud chcete vidět a zažít jednu z nejširších kolekcí whiskey na světě, jste u nás na správné adrese. Jednotlivé lahve k nám docestovaly ze Skotska, Irska, USA, Kanady, Japonska, Indie, Tchaj-wanu a několik míst České rebubliky i Slovenska. Doporučujeme naše whiskey degustace vedené profesionálním barmanem. O whiskey se dozvíte celou řadu zajímavostí a zjistíte, jak ji správně vychutnávat.

Kapacita


 • Maximální kapacita: 144 osob

Máme k dispozici hlavní prostor o kapacitě 100 lidí a 2 salonky o kapacitě 22 osob

Vybavení


 • Zobrazovací technika
 • WiFi
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 5 - Smíchov     100

  Manuristo

  Tradiční italská gastronomie v moderním pojetí, s nádherným výhledem na Vltavu

  Tip
    Praha 5 - Anděl     120

  TGI Friday's Praha Anděl

  Proslulý americký řetězec restaurací s výborným jídlem a zábavou s profi barmany.

  Tip
    Praha 1 - Nové město     230

  Swim

  Designový interiér v pasáži v centru Prahy ve spojení s jedinečným konceptem club meets kitch...

  Tip
    Praha - východ     220

  Zas a Znova

  Útulná restaurace pro výjezdní akce, kousek za Prahou.

  Tip
    Praha 4 - Krč     400

  Chateau St. Havel

  Kaple, sál, restaurace, golfový areál nebo celý zámek pro vaše akce

  Tip
    Praha 6 - Hradčany     150

  Písecká brána

  Zrekonstruovaná barokní brána na Hradčanech.