Sloupový sál
@Zámecké návrší

Nezávazně poptat

Srdce bývalého zámeckého pivovaru a oblíbené místo pro akce

Sloupový sál je opravdovým srdcem bývalého pivovaru. Pro své ideální parametry a polohu je jedním z nejžádanějších sálů na celém Zámeckém návrší.

Součástí sálu je skvěle vybavený bar, který se pronajímá samostatně. Hned za ním najdete velkou přípravnu pokrmů - „kuchyň“ - ve které najdete všechno, co potřebujete pro přípravu skvělého cateringu.


Je to především perfektní zázemí pro catering, které předurčuje nejčastější využití tohoto sálu. Využívá se proto nejvíce pro pořádání rautů, cofee-breaků, svatebních hostin, firemních večírků a společenských oslav. Dá se ale využít i pro menší přednášky a prezentace.

Všechny sály v pivovaru je možné funkčně propojit do jednoho celku a záleží už jen na vaší fantazii, jakým způsobem se rozhodnete jednotlivé prostory využít.

Na sloupový sál s barem přímo navazuje sál klenutý, který je dále propojený s největším sálem na zámeckém návrší v Jízdárně. Ze sloupového sálu je možné projít přes prosklené atrium do západní části pivovaru, ve které jsou umístěny tři menší sály: kaple, seminární sál a sál výstavní.

Pokud se tedy rozhodnete pořádat opravdu velkou akci. Může sloupový sál sloužit jako jakési předsálí se zázemím pro občerstvení.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 200 osob

Vybavení


  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení
  • WiFi

Podmínky