Zámecký resort Bechyně

Nezávazně poptat
Již od 6900 Kč/4 hod.

Zažijte atmosféru zámeckého resortu!

Chcete připravit firemní nebo společenskou událost ve zcela výjimečném prostředí? V našem resortu disponujeme mnoha prostory v několika lokacích (zámek Bechyně, lovecký zámeček v Černické oboře, hotel Panská, Golf resort Bechyně). Můžeme nabídnout kapacitu od 30 do 700 osob indoor a zámecký park s párty stanem s kapacitou pro slavnostní akce až 1500 osob.

Zajistíme pro Vás nejen konferenční a společenské prostory, ale i doplňující služby - ubytování, catering, doprovodný program, golfový turnaj a mnoho dalšího. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám nabídneme nezávaznou prohlídku našich prostor a nabídku vypracovanou na míru přímo pro vás.

Zámek Bechyně

Na zámku Bechyně je možné pronajmout několik prostor. Jednotlivá místa lze pronajmout jednotlivě nebo i jako celek v různých kombinacích. Lze využít pro akce od května do konce října.

Zámecká jízdárna

Největší sál v jižních Čechách, který má kapacitu až 900 míst k sezení v divadelním uspořádání. Jízdárna je situována přímo proti renesančnímu zámku, které dělí rozsáhlý anglický park. Jízdárna je vhodná pro uspořádání divadel, koncertů, konferencí, výstav, veletrhů, ale také pro velké hostiny.

Zámecký park

Park v anglickém stylu s nádherným výhledem do údolí řeky Lužnice a potoku Smutná. Okolní lesy a kulisa renesančního zámku dávají tomuto místu jedinečně kouzelnou atmosféru. Široké trávníky s rozlohou 40 arů vybízejí k firemním oslavám či teambuildingu. Party stan s kapacitou až 200 hostů je umístěný v horní části parku a využívá se nejčastěji na catering a prezentace. V současné době probíhá přestavba party stanu na dřevěnou krytou pergolu, citlivě umístěnou do areálu zámeckého parku, která bude poskytovat ještě elegantnější zázemí pro hosty jakékoli akce.

Vokův sál

Nejreprezentativnější sál na zámku Bechyně, který je zdobený freskami z 16. století. Prostor se hodí pro uspořádání konferencí, školení, prezentací a je ideální pro pořádání reprezentativních gastro zážitků či gala večeří.

Zámecká Hodovna

Komorní stylové prostředí, určené pro jednání skupin o velikosti do 120 osob v divadelním uspořádání. Lze spojit s reprezentativní gastronomií pro společnost čítající 80 hostů. Hodovna se nachází v přízemí zámku a je z parku nejblíže přístupným sálem.

K dispozici máme pro všechny místa kulaté stoly. Je možné zapůjčit projektor, plátno a flipchart. Pro větší akce však doporučujeme zapůjčení profi techniky od externích společností, zejména do větších sálů. Židle jsou k dispozici ve Vokově sále a v zámecké jízdárně. V zámecké hodovně jsou k dispozici pro sezení dobové taburety. Pro venkovní prostor je nutno inventář zapůjčit od externích dodavatelů.

Lovecký zámeček

Exkluzivní prostor loveckého zámečku je obklopen lesy Černické obory cca 7km od Bechyně. Leží v těsné blízkosti golfového hřiště, které můžete využít při vašich volnočasových aktivitách. Zámeček skýtá dva reprezentativní sály, dvanáct plně vybavených pokojů k ubytování, venkovní kryté terasy a zahradu. Součástí inventáře jsou i stoly a židle až pro 100 osob. Ideální velikost akce v zámečku je do 90 hostů, pokud se koná servírovaná hostina v hlavním sále. Zapůjčit můžeme projektor, flipchart či promítací plátno. Jedná se však o techniku vhodnou spíše do menších prostor. Celková kapacita ubytování přímo v budově zámečku je 31 osob (pevná lůžka vč. přistýlek), dalších až 35 hostů lze ubytovat ve vedlejším penzionu Černická obora, kde jsou zároveň pro všechny hosty podávané snídaně. Lze využít pro akce od dubna do konce října.

Hotel Panská

Hotel nacházející se na náměstí v Bechyni disponuje kapacitou až 61 osob (pevná lůžka vč. přistýlek), celkem 25 pokojů. Součástí hotelu je restaurace Špajz, kde je kapacita cca 80 osob ve vnitřních prostorách. Zároveň je v hotelu možné využít zcela novou zasedací místnost o kapacitě 60 osob. Zasedací místnost disponuje vlastním promítacím plátnem, dataprojektorem. K dispozici je i flipchart. Místnost je vybavena židlemi se sklápěcím stolkem. Pro menší skupiny lze připravit i tabuli ve tvaru U nebo T.

Golf resort Bechyně

Bechyňské hřiště je nejstarším golfovým hřištěm v Jižních Čechách. Je známo svými staletými stromy, které dekorují našich 9 jamek uprostřed Černické obory. Vhodné pro teambuilding či pořádání turnajů pro firemní partnery. O catering během a po turnaji postará obsluha místního bistra nebo naši gastro partneři. Pro negolfisty rádi domluvíme individuální golfovou výuku či skupinovou golfovou akademii. Kapacita hřiště je max. 44 hráčů, do prostor bistra a venkovních prostor se vejde až 60 osob. Lze využít pro akce od dubna do konce října.

Vzdálenost jednotlivých lokací:
Zámek Bechyně a hotel Panská – cca 300 m od sebe, lze využít současně Černický zámeček a Golf resort – cca 150m od sebe – lze využít současně Bechyně a Černická obora je cca 7km vzdálena, i tak je možné využít všechny lokace společně, například pro ubytování hostů při větších akcích na zámku v Bechyni některé hosty je možné ubytovat v Černické oboře v zámečku a v penzionu a zajistit jim svozy do Bechyně apod.

Kapacita


  • Maximální kapacita: 1500 osob

Vybavení


  • WiFi
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika

Podmínky


    Dodatečné informace
    PNG, 282 kB