Zámek Mitrowicz

Nezávazně poptat

Romantický a citlivě zrestaurovaný zámek s neopakovatelným geniem loci

Zámek Mitrowicz je jedinečný, romantický a citlivě zrestaurovaný zámek z roku 1565 s neopakovatelným geniem loci. Nachází se na břehu řeky Lužnice v blízkosti Týna nad Vltavou.

Areál Zámku Mitrowicz celoročně nabízí atraktivní konferenční prostory pro pořádání komornějších firemních a společenských akcí. Pro vaší akci si můžete vybrat některé z reprezentativních zámeckých sálů v 1. patře, prostory stylové restaurace v přízemí, zahradní altán s cateringovým zázemím anebo rozlehlé prostory zámeckého parku s jezírkem. Zámek se nachází na břehu řeky Lužnice a disponuje vlastním přístavištěm – váš program lze tedy zpestřit i vyhlídkovou plavbou po okolí.

Zámek patří mezi památkově chráněné objekty. Hodnotné jsou především unikátní fresky v celém reprezentativním patře. Ve druhém patře se nachází moderně koncipované ubytování v bývalých soukromých komnatách rodu Vratislavů z Mitrowicz.

Prostory: Kaple sv. Anny s varhany z roku 1806 – (obřad může být civilní i církevní) Ubytování až pro 46 osob ve vysokém standardu jak přímo na Zámku, tak nově také v bývalé budově Pivovaru Reprezentativní prostory - sály pro školení či prezentaci Zahradu s více než 11.000 sazenicemi Kapacita pro venkovní akce je až 350 osob Koupací přírodní jezírko a odpočinkovou zónu Vlastní přístaviště Bylinkovou zahrádku Osvědčené dodavatele služeb – catering, květinové aranžmá či doprovodné programy

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 200 osob

Vybavení


  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky