Cvakbus

max. 800     Celá ČR  

Nezávazně poptat

CVAKBUS jsme stvořili pro vás a vaše svatby, oslavy, festivaly. Pro vás, kterým už obyčejná fotobudka nestačí.

Každý příběh nějak začíná. Ten náš začíná vrakem. Prorezlým, špinavým vrakem stařičké Škody 1203, který jsme doslova vytáhli ze šrotu a dva roky šroubek po šroubku přetvářeli ve stylovou fotobudku na čtyřech kolech. Takovou, za kterou se každý otočí. Ať už v údivu či úžasu. A tak spatřil světlo světa CVAKBUS, mimořádný automobil plný zábavy vyladěný do nejmenších detailů, připravený navždy zachytit vzácné okamžiky vašeho života. CVAKBUS jsme stvořili pro vás a vaše svatby, oslavy, festivaly. Pro vás, kterým už obyčejná fotobudka nestačí.

Napadá vás větší ikona tuzemského motorismu? Nás také ne. Jsme česká firma, a tak jsme hledali české auto. Takové, které každý zná, a přesto ho (v novém kabátu) uchvátí. Takové, které se bude vyjímat na vaší svatbě, oslavě nebo festivalu. Chtěli jsme „dvanáctsettrojku“ možná dřív, než jsme si to stačili uvědomit.

Prověřená kvalita CVAKMATu v neotřelém a originálním “balení” – ikonickém českém automobilu. Dotyková obrazovka, okamžitý tisk fotografií, osobitý design. Vzali jsme CVAKMAT se vším, co na něm máte rádi, a vložili do něčeho, co má volant, retro duši a moderní kabát. Do CVAKBUSU.