Divadlo pod Palmovkou - produkce

max. 304     Praha  

#konference  #party  #popup  #art&culture  #alternative  #community  #indoor  #hobby  #offsite  

Nezávazně poptat

Divadelní představení či podpora vlastní produkce a progarmu

Nabízíme pronájem prostor Divadla pod Palmovkou, zajištění představení pro uzavřenou společnost, zajištění moderátora, kapely, Dje, fotokoutku, cateringu, coffe breaku a další.

Využijte možnosti pronájmu prostor zrekonstruovaného Divadla pod Palmovkou pro uspořádání své akce, firemního večírku či vlastních uměleckých produkcí. Nabízíme i možnost zakoupení celého představení pro uzavřenou společnost dle aktuálního repertoáru. Prostory divadla jsou vhodné pro uspořádání divadelních představení, koncertů či jiných uměleckých projektů a prezentací, ale také přednášek či konferencí.

Přízemí budovy nabízí prostory velkého secesního sálu s kapacitou 304 míst i prostorné foyer pro uspořádání setkání pro návštěvníky před či po akci a oddělené prostory stylové divadelní kavárny s padesáti místy k sezení.

V podkroví divadla Pod Palmovkou je umístěna variabilní studiová scéna s kapacitou 75 míst a předsálí s barem. Palm Off studio nabízí odvážný repertoár, který svým obsahem i zpracováním rezonuje v celorepublikovém kontextu.

Bezbariérové Divadlo pod Palmovkou se nachází u stanice metra B Palmovka i tramvajového a autobusového uzlu. Dopravní dostupnost je podpořena parkovištěm, které je situováno naproti divadlu. Ve všech prostorách je zdarma připojení k wifi.