FoodIN catering

 catering     max.     Praha  

#konference  #kongres  #svatba  #meeting  #teambuilding  #business  #family  #party  

Nezávazně poptat

Netradiční catering s nádechem domácí atmosféry

Chystáte svatbu, firemní večírek, párty nebo oslavu? Neváhejte a využijte možností našeho FoodIN cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty připravíme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí. Zajistíme netradiční catering pro menší i velké skupiny účastníků. Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, večírky a oslavy. Při firemním teambuildingu nejčastěji využíváme náš FoodIN truck, ze kterého můžeme hostům nabídnout pestrou nabídku ve stylu street food.

Jsme rodinná firma, která od roku 2016 klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Mohou si tak u nás pochutnat na řadě specialit, mezi kterými jsou i naše vlastní výrobky. Naše nabídka je velice pestrá, nabízíme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, uzenin a zeleninových pochoutek. Potěšíme tak nejen milovníky masa, ale i vegetariány a v neposlední řadě také vegany. Každá potravina, kterou vám a vašim hostům nabídneme má svůj příběh, který na akci rádi představíme. Náš catering tak bude nejen požitkem, ale i zážitkem.
Navíc neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž.

Akci pro vás zajistíme jak v interiéru, tak v exteriéru. Navíc při venkovní akci máte možnost využít i náš FoodIN truck. Samozřejmostí pro nás je i kvalita servisu, proto s sebou vždy přivezeme i ten nejlepší tým lidí.

Nabídka
  • Běžný catering
  • Finger food
  • Vegetariánské
  • Vegan
  • Dezerty, sladkosti
  • Drinks & Coffee