Las Adelitas Catering

 catering     max. 800     Celá ČR  

#party  #meeting  #popup  #outdoor  #indoor  

Autentické a hlavně skvělé mexické pokrmy a drinky s mexickými barmany.

Chcete oslnit své hosty občerstvením plným netradičních chutí? Dokážeme nakrmit nejen hosty malých firemních oslav, ale umíme také zazářit na food festivalech a nasytit až stovky hostů. Pořádáte galavečer, firemní večírek, svatbu, nebo jenom oslavu v kruhu rodinném? Připravíme pro vás nezapomenutelné catering menu k jakékoliv příležitosti.

Autentické mexické pokrmy pro vás připravujeme už 6 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu nadšených strávníků. Máme bohaté zkušenosti se soukromým i oslavami, ale i s vánočními večírky a velkými společenskými událostmi. Rádi jezdíme také na street food festivaly, kde září náš foodtruck.

Na velikosti hostiny nezáleží. Umíme se otáčet a nakrmit stovky hostů! Pro mexickou amabasádou v Praze pravidelně připravujeme hostinu pro 500 osob v hotelu Hilton na oslavy mexického Dne nezávislosti. Ani místo nehraje roli - vaše hosty pohostíme ve slavnostních prostorách i v malé soukromé zahradě. Dokážeme pro vás připravit klasické a méně známé a velmi tradiční mexické pokrmy s různými modifikacemi. Chtěli byste menu s “jednohubkami”? Pohoštění zaměřené na dezerty? Rádi byste zařadili i vegetariánské pokrmy a pohoštění vhodné pro alergiky na lepek a laktózu? I to dokážeme hravě zařídit.

Nabídka
  • Mexická kuchyně