Mummies and Daddies

 catering     max. 2500    

#svatba  #party  #meeting  #konference  #workshop  #family  

Nezávazně poptat

Mummies a Daddies catering používá skvělé ingredience pro přípravu kreativních, jedinečných a chutných jídel pro všechny typy příležitostí.

Mummies a Daddies je cateringová společnost se sídlem v Praze v České republice. Společnost je nová, založená v roce 2018 šéfkuchařem Rudolfem Nikolaiem. Po absolvování pražského renomovaného kulinářského institutu gastronomie a poté, co získal titul v hotelnictví a restauračním managementu, získal šéfkuchař Nikolai svou první pozici výkonného šéfkuchaře, v té době mu bylo pouhých 24 let. Poté zastával několik různých pozic výkonného šéfkuchaře. Po letech strávených získáváním zkušeností světě se šéfkuchař Nikolai rozhodl již na trvalo zůstat v Praze, aby si vytvořil vlastní společnost. Šéfkuchař Nikolai připravuje koncept „urvat a jít“ , neboli "grab and go". Chutná, vysoce kvalitní hotová jídla, minutková jídla, dále se specializuje na saláty a sendviče a skvělé jedinečné americké Cheesecakes.

Mummies a Daddies Catering umí přípravit od velkokapacitního cateringu s kompletním zajištěním až po každodenní firemní stravování pro malé skupiny. Naší další doménou jsou svatební recepce. Mummies a Daddies catering v čele se šéfkuchařem Rudolfem Nikolaiem používá skvělé ingredience pro přípravu kreativních, jedinečných a chutných jídel pro všechny typy příležitostí. Profesionální přístup celého týmu Mummies a Daddies je zaměřen na poskytování nezapomenutelného zážitku všem zákazníkům.

Nabízíme: Firemní catering, Breakfast catering, Coffee break, Lunch catering, Dinner catering, Social events, Picnic baskets catering, Party catering, Barbecue, Grilování, Dezerty a sladkosti, Cheesecakes

Nabídka
  • Běžný catering
  • American
  • Burgery
  • Dezerty, sladkosti
  • Drinks & Coffee
  • Finger food