Pekárna Kabát

max. 1000     Středočeský kraj  Praha  

#party  #meeting  #popup  #outdoor  #indoor  

Nezávazně poptat

Zavedená pekařská firma, která již více než dvacet let dodává mezi své zákazníky nezaměnitelnou podobu produktů ruční výroby. Jsme tradiční rodinnou firmou.

Klademe velký důraz na kvalitu nabízených produktů, kterou kontrolujeme nejen formou zpětné vazby od našich zákazníků, ale především prostřednictvím týmu profesionálů. Ti jsou vedeni přímo majiteli podniku. To, čím se odlišujeme od naší konkurence, je ruční výroba všech našich produktů. V naší pekárně zaměstnanci ručně vyrábějí každý jednotlivý kousek pečiva. Pro naše výrobky je typické používání skutečně poctivých českých surovin a jsme rovněž držiteli certifikátu Bio výroby. Většina našich produktů je založena na dodržování starých tradičních receptur a výrobních postupů. V neposlední řadě si zakládáme na přístupu k zákazníkům a jejich spokojenost s našimi výrobky je pro nás prioritní. Proto také zavážíme čtyřikrát denně čerstvé pečivo do všech našich pražských prodejen.

Svojí strategií i sortimentem se výrazně odlišujeme od ostatní konkurence. Naši zákazníci u nás hledají produkty, které jsou odlišné od běžné řetězcové nabídky.

Kromě ručně vyráběného tradičního českého slaného a sladkého pečiva nabízíme v našich prodejnách další sortiment studené kuchyně (obložené chlebíčky, plněné bagety, saláty atd.) a v neposlední řadě rovněž cukrářské výrobky. Prodejní síť firmy Pekárna Kabát je rozmístěna po celém hlavním městě Praze. Provozujeme prodejny ve stanicích metra, klasické kamenné prodejny i vkusné stánky. Úspěšně fungují rovněž prodejny našich franchisingových partnerů.

Nabídka
  • Snacky a sendviče