Škola vaření Hungry Town

max. 1000     Celá ČR  

#party  #meeting  #popup  #indoor  #stylish  #community  #workshop  #training  #wine  #hobby  #active  

Nezávazně poptat

Škola vaření Hungry Town Ondry Slaniny

Jsme škola vaření s letitou praxí ve výuce vaření pro jednotlivce, rodiny a firemní zákazníky. Naším cílem je, aby každý uchazeč odcházel s pocitem, že vaření je skutečná zábava. Neučíme naše zákazníky pouze vařit, ale učíme je vztah k jídlu a surovinám.

Naše studenty učíme správný výběr surovin, jejich skladování, opracování, kulinářské zpracování, správné stolování včetně výběru vhodných nápojů. To vše s důrazem na kvalitu a radost z jídla.

Pořádáme:

Jednodenní veřejné kurzy, Firemní akce/teambuilding, Gurmánské večery

Jsme připraveni pro Vás a Vaši společnost připravit různé druhy zajímavých, poučných a zábavných kulinářských večerů.

Kuchařská soutěž – účastníci jsou rozděleni do teamů o předem dohodnutém počtu členů. Každý team obdrží daný koš surovin z kterého připraví dva nebo tři chody dle dohody. Každému teamu bude nápomocen jeden profesionální kuchař, který bude korigovat práci teamu. Po uplynutí časového limitu bude nejlepší team vyhlášen a obdarován cenami.

Připravte si svou večeři – zde je průběh stejný jako u kuchařské soutěže s tím rozdílem, že si každý team uvaří počet porcí pro celý team, tak aby se z uvařených pokrmů nasytil. Teamy opět můžou využít koš surovin nebo předem dohodnuté menu. Asistující kuchař je také samozřejmostí.

Součástí obou variant je úvodní seznámení se soutěží, demonstrace možných pokrmů a veškeré potřebné náčiní a vybavení.

Teambuildingové akce jsou možné od dvaceti do tisíce účastníků.

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování akce.

Celou akci lze doplnit o různé soutěže v krájení, poznávání surovin a podobně.

Akce lze provádět kdekoliv po České republice.

Jako bonus svým klientům nabízíme dodání kuchařských zástěr, kuchařských rondonů, kovaných nožů nebo CD s fotkami pro každého účastníka. To vše s logem klienta.