Výběr prostor? Rozmanitost v hravosti, hravost v rozmanitosti

Hrajete si rádi? My ano...Baví vás rozmanitost? Nás ano…Hledáte ideální prostor pro vaši akci? Tady jsme. Propojte svou invenci s nabídkou námi nabízených míst a vytvořte dokonalou harmonii či naopak fascinující kontrast.

Můžete si vybrat mezi budovami historickými, které proplouvají skrz staletí, kde genius loci vdechne vaší akci kouzlo a osobitost, nebo vsadit na superluxusní stavby, ambasadory českého a světového designu, zkusit oblíbené industriální budovy se svou strohostí a minimalismem, avšak propracovaností do posledního detailu, kde se otevírají dveře k rozvinutí fantazie a soustředění se na akci. Ale také můžete zvolit koupaliště, loď, vlak, letiště… No prostě, fantazii se meze nekladou, vše se v dnešní době točí okolo nápadu a originality.

Rozmanitost prostor je naprosto ohromující a každé akci sluší něco jiného. Občas je zajímavé si s tím trochu pohrát. Věřte tomu, že i běžná konference může dostat zcela nový rozměr, pokud jí uskutečníte v industriální hale, anebo právě naopak, na zámku či hradě. Pokud zvolíte zajímavé a originální místo, můžete jedině překvapit - a o to přeci jde, být originální! A proto, buďte hraví, třeba právě tak, jako byli mnozí architekti, ponořte se do výběru a zkuste si trochu experimentovat.

Všechny prostory

Vyberte si Váš prostor

Náš tip
      1200

Palác Lucerna

Velký sál

Náš tip
      350

Palác Lucerna

Mramorový Sál

Náš tip
      70

Palác Lucerna

Klub Koníček

Náš tip
  Praha 10 - Vršovice     40

Limpid Works

Krásné prostory pro vaše workshopy, setkání, prezentace, tréninky a semináře

Náš tip
      80

Konferenční centrum City

Sál Panorama