Výběr prostor? Rozmanitost v hravosti, hravost v rozmanitosti

Hrajete si rádi? My ano...Baví vás rozmanitost? Nás ano…Hledáte ideální prostor pro vaši akci? Tady jsme. Propojte svou invenci s nabídkou námi nabízených míst a vytvořte dokonalou harmonii či naopak fascinující kontrast.

Můžete si vybrat mezi budovami historickými, které proplouvají skrz staletí, kde genius loci vdechne vaší akci kouzlo a osobitost, nebo vsadit na superluxusní stavby, ambasadory českého a světového designu, zkusit oblíbené industriální budovy se svou strohostí a minimalismem, avšak propracovaností do posledního detailu, kde se otevírají dveře k rozvinutí fantazie a soustředění se na akci. Ale také můžete zvolit koupaliště, loď, vlak, letiště… No prostě, fantazii se meze nekladou, vše se v dnešní době točí okolo nápadu a originality.

Rozmanitost prostor je naprosto ohromující a každé akci sluší něco jiného. Občas je zajímavé si s tím trochu pohrát. Věřte tomu, že i běžná konference může dostat zcela nový rozměr, pokud jí uskutečníte v industriální hale, anebo právě naopak, na zámku či hradě. Pokud zvolíte zajímavé a originální místo, můžete jedině překvapit - a o to přeci jde, být originální! A proto, buďte hraví, třeba právě tak, jako byli mnozí architekti, ponořte se do výběru a zkuste si trochu experimentovat.

Všechny prostory

Vyberte si Váš prostor

Náš tip
  Brno     20

TC Academy

Plně vybavená učebna pro vaše semináře, školení i jiné akce v centru Brna.