Křižíkovy pavilony

Nezávazně poptat

Pavilony skýtají ideální prostory pro firemní akce, reprezentativní a výstavní události všeho druhu.


Nabízené prostory

  1000

Malé Křižíkovy pavilony C, D

  1500

Velké Křižíkovy pavilony B, E

Výstaviště Praha je ideálním místem pro konání nejrůznějších kulturních, společenských, sportovních i firemních akcí. Skvělá dopravní dostupnost, velká parkovací kapacita a zajímavé hotely v blízkém okolí dělají z Výstaviště atraktivní cíl domácích i zahraničních hostů. Váháte-li, kde pro své klienty zorganizovat nezapomenutelnou akci, přičtěte k tomu všemu ještě klidné prostředí plné zeleně a možnost využití místních sportovišť.

Křižíkovy pavilony se nachází v dolní parkové části areálu Výstaviště. Celkem čtyři budovy z roku 1991 – pavilon B, C, D a E - tvoří jeden celek, který obklopuje Křižíkovu fontánu. Pavilony C a D označujeme jako "malé", B a E jsou pavilony "velké".

Malé Křížíkovy pavilony C, D

Pavilony prošly v roce 2021 a 2022 kompletní rekonstrukcí. Moderní multifunkční prostor je vhodný pro konference, bankety, výstavy, firemní akce či filmové natáčení. Moderní technologie uvnitř a lokalita plná zeleně zvenku povýší každý váš event na nezapomenutelný zážitek.

Prostor 800 m2 až pro 1000 lidí s možností rozšíření o venkovní prostor (střecha, louka).


Velké Křižíkovy pavilony B, E

Kompletní rekonstrukce pavilonu B byla dokončena na začátku června 2022, v listopadu jsme úspěšně zkolaudovali pavilon E. Stejně jako malé pavilony C a D, i velké jsou vhodné pro konference, koncerty, bankety, výstavy, firemní akce či filmové natáčení.

Prostor 1833 m2 až pro 1500 lidí s možností rozšíření o venkovní prostor (střecha, louka).

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 1500 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika

Podmínky