LAb

40     Praha 2 - Nové Město

#party  #popup  #art&culture  #workshop  #training  #indoor  #outdoor  

Nezávazně poptat

Oko na pražské náplavce. Nově zrekonstruovaný prostor kobky respektující principy udržitelnosti.

V období od května do září je pronájem prostoru možný do 16:00. Nebo je možná rezervace míst v rámci běžného provozu bez omezení.

LAb je nově zrekonstruovaná kobka na Pražské náplavce. Autorem revitalizace Pražské náplavky je architekt Petr Janda a jeho studio Brainwork, který patří mezi finalisty ceny Architekt roku 2020. Prostor je originální svým architektonickým řešením, nabízí komfortní zázemí, moderní design, zero waste koncept a fantastický výhled na Pražský hrad. Místo je vhodné pro pracovní setkání, tiskové a jiné konference, interaktivní akce, stejně jako pro večírky a oslavy.

Variabilní ovládání dominantní skleněné čočky umožňuje při plném otevření zrušit hranici mezi interiérem a exteriérem. Vnitřní prostor kobky je tak možné prodloužit o venkovní zábor na Pražské náplavce, jehož součástí je sezení se slunečníky, venkovní bar a gril. Vaše akce se tak ve vteřině může proměnit v neformální barbecue s letním drinkem na břehu řeky.

Celoroční provoz je umožněn díky podlahovému vytápění a infrazářičům, okno lze zavřít a přejít do automatického režimu s čidlem. Prostor je skvělým místem pro vánoční a novoroční večírky s výhledem na zimní město.

LAb je zero waste bistro & bar s konceptem udržitelnosti. Soustředíme se na provoz a nabídku, která upřednostňuje principy cirkulární ekonomiky, bezobalového hospodářství, podporujeme lokální dodavatele, využíváme především sezonní potraviny, důraz klademe na vlastní, domácí produkty.

Ve spolupráci s našimi kolegy a zázemím partnerského prostoru swim, rádi zajistíme catering na míru, včetně barové nabídky, welcome nebo signature drinku. Součástí moderního a plně vybaveného baru je i pákový kávovar La Marzocco, výrobník ledu a výčepní zařízení. Těšíme se na vás! Tým LAb

Kapacita


 • Maximální kapacita: 40 osob

Vybavení


 • WiFi
 • Bezbariérové
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 3 - Žižkov     150

  Kino Přítomnost

  Kino s barem v sále pro tiskovou konferenci, koncert, firemní prezentaci, workshop či soukromou p...

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     84

  Edison Filmhub

  Butikové kino, designová kavárna a konferenční prostory v centru Prahy

  Tip
    Praha 3 - Vinohrady     100

  La Suite Bar

  Originální suite bar & wine shop pro exkluzivní setkání i větší akce.

  Tip
    Praha 7 - Holešovice     100

  Mama Shelter Prague

  Designový hotel nejenom pro mileniály a jejich akce

  Tip
    Praha 6 - Suchdol     30

  Point ONE

  Podnikatelský inkubátor ČZU - co-workingové centrum

  Detail mí­sta
  od 400 Kč/ hod.
    Praha 7 - Letná     50

  Running Mall

  Nové běžecké centrum

  Detail mí­sta
  od 1 000 Kč/ hod.