Areál Císařská louka

Nezávazně poptat

Volnočasový areál hned u centra Prahy

Přírodní oáza klidu uprostřed Prahy je unikátním místem s tradicí a jedinečnou atmosférou. Nabízí rozmanité sportovní aktivity a je ideálním místem, kde můžete strávit příjemné chvíle s rodinou či přáteli při soukromých oslavách nebo s kolegy na nejrůznějších firemních setkáních.


Čeká na Vás příjemné posezení na zahrádce, v zimní zahradě nebo uvnitř Restaurace Cinda. Připravují pro vás s láskou jídla z kvalitních a čerstvých surovin, domácí limonády či čerstvé domácí koláče. V rámci areálové restaurace se zimní zahradou a kavárny nabízí profesionální cateringové služby od BBQ až po tematické menu dle zadání.


Dle potřeb zákazníků jsou schopni naplánovat a realizovat celou akci od cateringu, přes program až po výzdobu. Rádi Vám pomohou s přípravou jednoduchého posezení, ale i s celodenní akcí a doprovodným programem pro více než 1 500 lidí. Areál je rozdělen do několika zón, které je možné pronajmout. Jednotlivé zóny lze kombinovat nebo můžete mít celý areál jen pro sebe.


Areál Císařská louka se dokáže prezentovat také jako místo s romantickou atmosférou. S výhledem na Vltavu, krásnými stromy a špetkou slavnostní nálady se dá proměnit na perfektní místo pro svatební obřad nebo oslavu.


Areál nabízí mnoho typů sportovních aktivit. Na své si přijdou jak příznivci skupinových aktivit (např. beach volejbal), tak milovníci individuálních sportů (paddleboardy, lukostřelba, lanové centrum, vzduchové trampolíny, aj.).


Návštěvníci Areálu Císařská louka mohou využít zdarma až 100 parkovacích míst.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 1500 osob

Až 100 parkovacích míst.

Vybavení


 • Klimatizováno
 • Bezbariérové
 • WiFi
 • Parkování
 • Zobrazovací technika
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Praha 1 - Nové Město     1500

  Mánes

  Restaurace a výstavní prostory pro společenské a komerční akce

  Tip
    Praha 5 - Zbraslav     1000

  Action Park

  Venkovní zábavní areál v Praze ideální pro soukromé akce a teambuildingy.

  Tip
    Praha 9 - Vysočany     4000

  Pragovka Art District

  Legendární prvorepubliková továrna

  Tip
    Praha 2 - Vinohrady     1000

  Pavilon Grébovka

  Zahradní pavilon v krásném prostředí s moderním vybavením.