Zděná bouda

Nezávazně poptat

Penzion a restaurace pro soukromé i firemní akce v lese v Hradci Králové


Nabízené prostory

  60

Salonek

  30

Bar

  40

Zimní zahrada

  30

Terasa

  180

Párty stan

  80

Grill bar

Zděná Bouda je ideálním místem pro pořádání soukromých a firemních oslav, kapacita areálu je přes 400 osob. Možné je pronajmout si ho celý nebo jen jeho jednotlivé části.

Soukromé a firemní oslavy včetně grilování, bohatého rautu a kompletní nabídky služeb na míru. Zakládáme si na osobním přístupu a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto našich služeb využívají i mimo Hradečtí hosté z řad menších firem i nadnárodních korporací. Není důležité, jestli si přejete oslavu narozenin pro 30 osob nebo firemní akci pro 300 zaměstnanců, vždy od nás můžete očekávat osobní přístup a perfektní služby.

Pro pohodlný přístup Vám je k dispozici bezplatné parkoviště přímo u našeho areálu. V případě nedostatečné kapacity lůžek při firemních i jiných akcích nabízíme našim hostům možnost přespání v jiném ubytovacím zařízení v Hradci Králové, tuto službu pro vás rádi zdarma zařídíme.

FIREMNÍ AKCE

Máme bohaté zkušenosti s firemními akcemi všeho druhu, můžete mít u nás letní párty s kapacitou areálu 400 osob nebo Vánoční večírek ve vytápěném párty stanu pro 150 osob. Raději by jste vnitřní prostory pro své zaměstnance v reprezentativním prostředí zimní zahrady? Vnitřní prostory restaurace čítají v zimě cca 100 míst. Naši hosté u nás oceňují polohu na kraji lesa, kde se dá pořádat spousta team buildingových aktivit včetně nabídky paintballového hřiště. Pokud si přejete nabídku takzvaně na „klíč“ zajistíme pro Vás kromě občerstvení i volnočasový program včetně barmanského či jiného vystoupení. Není pro nás problém zajistit jakoukoliv aktivitu si budete přát.

OBCHODNÍ SCHŮZKA

Hledáte reprezentativní prostor kam vzít svého obchodního partnera? Místo, kde budete mít prostor probrat co je třeba a přitom se u toho výborně najíst, takové zázemí najdete u nás v zimní zahradě. :)

ŠKOLENÍ

Pro tyto účely jsme Vám schopni připravit prostory salonku nebo stanu, kapacita v takovém případě čítá 40 respektive 100 osob, v divadelním uspořádání 70 a 200 míst. Promítací plátno a flipchart jsou samozřejmostí stejně jako data projektor, který je za poplatek 500 Kč/den. Rádi pro Vás připravíme nabídku coffee breaku dle Vašich představ. Školení se dá vhodně zkombinovat s ubytováním, jehož součástí jsou i snídaně.

PROMOCE A VÝROČÍ

Kde se dá lépe oslavit jubileum než v krásných prostorech se skvělou obsluhou a výborným jídlem.

SOUKROMÉ AKCE

Rádi Vám pomůžeme vše připravit a zorganizovat tak, aby Vaše oslava byla nezapomenutelným zážitkem, jak pro Vás, tak i pro Vaše hosty. Velkou výhodou je naše dětské hřiště, kam zmůžete své ratolesti v klidu „odložit“. :) K dipozici Vám je bezplatné parkoviště přímo u objektu.

P

Kapacita


  • Maximální kapacita: 400 osob

Vybavení


  • Klimatizováno
  • Bezbariérové
  • WiFi
  • Parkování
  • Zobrazovací technika
  • Ozvučení

Podmínky


  • Zákaz otevřeného ohně
  • Výhradní cateringPodobné prostory

  Okres Louny     400

Wellness hotel Národní dům Podbořany

Zrekonstruovaný hotel s wellness centrem, restauraci a prostory pro společenské nebo firemní akc...

Tip
  Okres Příbram     500

Resort po.spolu

Wellness hotel s loukou, polem, ovocným sadem pro firemní akce, teambuildingy i oslavy

Tip
  Okres Mělník     400

Na Kmíně

Krásné místo na uspořádání svatby nebo firemní akce

Tip
  Okres Benešov     455

Areál Monínec

Celoroční rekreační areál s maximálním vyžitím.

Tip
  Okres Náchod     400

Klášter Broumov

Národní památka po zdařilé rekonstrukci, připravena i pro ty nejnáročnější akce.

Tip
  Okres Benešov     400

Dvůr Pecínov

Hotel a konferenční centrum ve špýcharu v srdci krásné přírody.