Slezská plovárna

Nezávazně poptat
Již od 3500 Kč/den

Přírodní oáza bývalých říčních lázní - super místo na venkovní eventy a teambuildingy.

Přírodní areál bývalých říčních lázní Slezská plovárna. Uzavřená přírodní oáza nabízí prostor pro soukromé i firemní akce po celý rok, a to s kapacitou až 500 osob.

Říční zátoka

Zátoka s travnatou pláží a prostorným molem umístěným na hladině řeky. Na pláž navazuje hráz s výhledem na řeku Orlici. Rozloha říční zátoky s pláží a molem je cca 2 500m2.

​ Do tohoto prostoru lze umístit party stan či postavit stany na přenocování. Na pláž navazuje hráz, na níž stojí řada dřevěných prvorepublikových kabinek, které jsou symbolem původní Slezské plovárny a zároveň uzavírají prostor zátoky a tvoří kompaktní celek oddělený od dalších částí areálu. Součástí prostoru pláže jsou letní zastřešené altány, které slouží jako zázemí a odpočinkové místnosti. Altány jsou uzamykatelné. Přímo na řece je umístěno molo se zázemím pro odpočinek, saunou a letním altánem.

Hřiště

Vnitřní prostor areálu nabízí travnatou plochu, několik sportovních hřišť (volejbal, nohejbal, beachvolejbal), lanové překážky a prostor pro odpočinek včetně otevřeného ohniště. Tato část je vymezena hrází s kabinkami na jedné straně a novějším komplexem dřevostaveb určených pro sportovní a relaxační zázemí areálu. Rozloha vnitřního prostoru je cca 2 000 m2.

Zahrada

Travnatá plocha o rozloze cca 3000 m2 s vlastním vstupem, je oplocená a lze ji využít jako zázemí pro příslušnou akci. Zahrada je vhodná pro venkovní akce, táboření, opékání na ohništi či grilování. Do tohoto prostoru lze umístit party stan či postavit stany na přenocování. Na prostor zahrady navazuje hráz a pláž. Na Zahradě se nachází šatna se sociálním zázemím, sprchy, pitná voda a elektrické přípojky. Novinkou sezóny 2021 je zázemí baru s prostorem pro cca 40 osob.

P

Kapacita


 • Maximální kapacita: 150 osob

Vybavení


 • Parkování
 • WiFi
 • Ozvučení

Podmínky
  Podobné prostory

  Tip
    Okres Kutná Hora     100

  Dvůr Tuchotice

  Romantické místo v přírodě, 60 km od Prahy a kousek od historického centra Kutné Hory.

  Tip
    Okres Kladno     180

  Bechnerův statek

  Eventové prostory na malebném statku v klidném srdci Lán

  Tip
    Okres Cheb     150

  Hrad Vildštejn

  Jeden z nejstarších hradů u nás s restaurací a nádvořím pro akce.

  Tip
    Okres Benešov     150

  Hotel Akademie Naháč

  Místo pro firemní akce, konference i sportovní aktivity

  Tip
    Okres Nymburk     100

  Chateau Mcely

  Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody

  Tip
    Okres Beroun     120

  Romantický hotel Mlýn Karlštejn

  Romantika pod hradem Karlštejn

  Detail mí­sta
  od 600 Kč/ hod.